Pracownik Agencji Reklamowej

Oferta pracy dodana przez: Administracja Redeye, w kategorii: Produkcja

Oferta pracy dodana przez: Administracja Redeye, w dniu: 2021-06-25

Firma zajmująca się produkcją reklamy zatrudni pracowników do oddziału w Piekarach Śląskich

Stanowisko: Pracownik produkcji i montażu

Praca polega na wykonywaniu i montażu reklam ( szyldy, pylony, kasetony, litery blokowe, tablice reklamowe) Realizacja zamówień wg stałych opracowanych schematów działania. Osoby osoby bez doświadczenia przy własnym zaangażowaniu i chęci uczenia się szybko mogą zdobyć doświadczenie.

Zakres obowiązków:

  • produkcja szyldów, liter blokowych, kasetonów, pylonów - praca manualna
  • pakowanie i dostawa wyrobów finalnych
  • obsługa urządzeń produkcyjnych w ramach stanowiska produkcyjnego,
  • przestrzeganie wewnętrznych przepisów i procedur, standardów BHP
  • koordynowanie pracy w ramach stanowiska produkcyjnego we współpracy z przełożonym

Wymagania

  • obsługa elektronarzędzi: wkrętarka, lutownice, wiertarka
  • wysokie zaangażowanie w powierzone zadania
  • samodzielność
  • dokładność i precyzja
  • dobra koordynacja pracy stanowiska produkcyjnego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie na produkcji (meble, stolarnia, ślusarstwo itp.)

Oferujemy

  • praca w prężnie rozwijającej się branży
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • godziny pracy 8-16 od poniedziałku do piątku
  • istnieje możliwość nadgodzin i premiowanych weekendów

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Piekary Śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 531608018

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiPiekary.pl